درباره کیش ای تو زی

کیش ای تو زی (شرکت توسعه تجارت الکترونیک صداقت کیش) اولین و جامع ترین سایت خرید آنلاین در جزیره کیش، به عنوان یک بازارگاه (Marketplace) مدرن بر پایه تکنولوژی در سال 1400 راه اندازی شد. کیش ای تو زی به عنوان یک راهکار اثربخش، پلتفرمی مبتنی بر داده است که فضا و زیرساختی را برای تعامل میان فروشندگان و مصرف کنندگان  ایجاد می کند.

با ورود به سایت کیش ای تو زی به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جزیره کیش با گستره ­ای از کالا رو به رو می‌شوید که همه نیازهای شما را تامین می ­کند و در کمترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل می دهد.

یکی از موارد مهم، تمایل مشتریان به قیمت های پایین‌تر، انتخاب بهتر و خدمات راحت است. امروزه، خریداران می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند به صورت آنلاین و حضوری پیدا کنند. ما همیشه در حال یافتن راه‌ های جدیدی برای خوشحال کردن مشتریان خود هستیم. مشتری قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم.

ما مسیرهایی را برای ارتباط فروشندگان و خریداران ایجاد می‌ کنیم. فناوری ما به مشتریان ما قدرت می دهد و برای همه فرصت رشد و شکوفایی را فراهم می‌ کند.

ماموریت

ایجاد تجربه خوشایند خرید با قیمت‌های پایین‌ تر، انتخاب بهتر و خدمات راحت برای مشتریان، و توانمندسازی کسب‌ و کارهای جزیره کیش و کمک به گذار آن‌ها به اقتصاد دیجیتال.

چشم انداز

اولین گام اصولی و علمی را برای ایجاد اکوسیستم تجارت الکترونیک در جزیره کیش برداشتیم. چشم‌اندازمان این است که در صنعت تجارت الکترونیک، پلتفرمی نوآورانه و راهکاری اثربخش در راستای هوشمندسازی جزیره کیش ارائه دهیم.

ارزش ها

مشتری مداری

مسئولیت پذیری

سرعت

تعهد به تعالی