درباره کیش ای تو زی

کیش ای تو زی (شرکت توسعه تجارت الکترونیک صداقت کیش) اولین و جامع ترین سایت خرید آنلاین در جزیره کیش، به عنوان یک بازارگاه (Marketplace) مدرن بر پایه تکنولوژی در سال 1400 راه اندازی شد. کیش ای تو زی به عنوان یک راهکار اثربخش، پلتفرمی مبتنی بر داده است که فضا و زیرساختی را برای تعامل میان فروشندگان و مصرف کنندگان  ایجاد می کند.

با ورود به سایت کیش ای تو زی به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جزیره کیش با گستره ای از کالا و خدمات رو به رو می‌شوید که همه نیازهای شما را تامین و در کمترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل می دهد.

یکی از موارد مهم، تمایل مشتریان به انتخاب بهتر، قیمت های مناسب تر و خدمات راحت است. امروزه، خریداران می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند به صورت آنلاین و حضوری پیدا کنند. ما همیشه در حال یافتن راه‌ های جدیدی برای خوشحال کردن مشتریان خود هستیم. مشتری قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم.

ما مسیرهایی را برای ارتباط فروشندگان و خریداران ایجاد می‌ کنیم. فناوری ما به مشتریان ما قدرت می دهد و برای همه فرصت رشد و شکوفایی را فراهم می‌ کند.

ماموریت

ایجاد تجربه خوشایند خرید با انتخاب بهتر، قیمت های مناسب تر و خدمات راحت برای مشتریان، و توانمندسازی کسب‌ و کارهای جزیره کیش و کمک به گذار آن‌ها به اقتصاد دیجیتال.

چشم انداز

اولین گام اصولی و علمی را برای ایجاد اکوسیستم تجارت الکترونیک در جزیره کیش برداشتیم. چشم‌اندازمان این است که در صنعت تجارت الکترونیک، پلتفرمی نوآورانه و راهکاری اثربخش در راستای هوشمندسازی جزیره کیش ارائه دهیم.

ارزش ها

مشتری مداری

برای نزدیک شدن به مشتری، نیاز است تا کسب و کارها نگرش خود را از فروش محور بودن به سمت مشتری مداری تغییر دهند. موفقیت کسب و کارها به توانایی آنها در پیش بینی نیازها و خواسته های مشتریان وابسته است. در همین راستا ما نیز در مجموعه کیش ای تو زی برای رسیدن به این هدف مهم تلاش می کنیم.

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول ها و وظایفمان را می پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد.ما همه تلاشمان را می کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می پذیریم و همچنین نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می گیریم.

سرعت

سرعت ویژگی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایند ها است. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت های کسب و کار اینترنتی دیده شود.

تعهد به تعالی

مقصد های جدید، مسیر های جدید می خواهد. ما مسیر  های جدید را با ابزار نوآوری می سازیم. مسیر هایی که پیش از این وجود نداشته و برای اولین بار تجربه می شود. این مفهوم در تمامی خدمات و فرآیند های ما نمایان است.