درباره کیش ای تو زی

کیش ای تو زی اولین و جامع ترین سایت خرید آنلاین در جزیره کیش، به عنوان یک بازارگاه (Market Place) مدرن بر پایه تکنولوژی در سال 1400 راه اندازی شد. کیش ای تو زی به عنوان یک راهکار اثربخش، پلتفرمی مبتنی بر داده است که فضا و زیرساختی را برای تعامل میان فروشندگان و مصرف¬کنندگان ایجاد می‌کند و شکل می‌دهد.
با ورود به سایت کیش ای تو زی به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جزیره کیش با گستره¬ای از کالا رو به رو می‌شوید که همه نیازهای شما را تامین می¬کند و در کمترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل می¬دهد.
یکی از موارد مهم، تمایل مشتریان به قیمت‌های پایین‌تر، انتخاب بهتر و خدمات راحت است. امروزه، خریداران می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند به صورت آنلاین و حضوری پیدا کنند. ما همیشه در حال یافتن راه‌های جدیدی برای خوشحال کردن مشتریان خود هستیم. مشتری قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم.
ما مسیرهایی را برای ارتباط فروشندگان و خریداران ایجاد می‌کنیم. فناوری ما به مشتریان ما قدرت می‌دهد و برای همه فرصت رشد و شکوفایی را فراهم می‌کند.

ماموریت


استفاده از فناوری برای خلق تجربه خوشایند خرید برای مشتریان، توانمندسازی کسب‌وکارهای جزیره کیش و کمک به گذار آن‌ها به اقتصاد دیجیتال. همچنین رشد شایستگی‌های حرفه‌ای کارکنان مجموعه یکی از ماموریت‌های ماست.

چشم انداز


اولین گام اصولی و علمی را برای ابجاد اکوسیستم تجارت الکترونیک در جزیره کیش برداشتیم. چشم‌اندازمان این است که در صنعت تجارت الکترونیک، پلتفرمی نوآورانه و راهکاری اثربخش در راستای هوشمندسازی جزیره کیش ارائه دهیم.

ارزش ها

مشتری محوری

مسئولیت پذیری

چابکی

نوآفرینی